UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Szkoda - Czy w takim razie nie za dużo tych "przejazdów kolejowych" bez świateł jest w tym kraju????
itak
@Szkoda - Czy w takim razie nie za dużo tych "przejazdów kolejowych" bez świateł jest w tym kraju????
itak