UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Przepisy te obowiązywały od dawna bo są narzucone przez traktaty międzynarodowe tylko Polska ich nie wprowadziła w życie przez tyle lat. Wprowadzili je w bardzo zły sposób, dzięki czemu każdy interpretuje je jak uważa, piesi uwierzyli że są świętymi krowami i mogą wchodzić pod koła byle by było to przejście dla pieszych. Problemem obecnie są same przejścia i brak ich przystosowania do obecnych przepisów.