UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Przepisy te obowiązywały od dawna bo są narzucone przez traktaty międzynarodowe tylko Polska ich nie wprowadziła w życie przez tyle lat. Wprowadzili je w bardzo zły sposób, dzięki czemu każdy interpretuje je jak uważa, piesi uwierzyli że są świętymi krowami i mogą wchodzić pod koła byle by było to przejście dla pieszych. Problemem obecnie są same przejścia i brak ich przystosowania do obecnych przepisów.