UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jakby zarówno kierowcy jak i piesi, poruszali się po drogach i chodnikach zgodnie z literą prawa o ruchu drogowych, nie byłoby aż tyle tragedii na drogach. Niestety tyczy to też rowerzystów (czyli m, in. mnie) i użytkowników hulajnóg. Młodym można mówić 10 razy, a i tak będą jeździć jedną hulajnogą we dwójkę, po chodniku obok ścieżki rowerowej, przejeżdżać po przejściach dla pieszych oraz pędzić "ile fabryka dała"!!! Większość tych grzechów popełniają niestety także rowerzyści. I niestety w ogromnym stopniu bierze się to z bezkarności!!!! Tak, tak, Panowie Policjanci i Panowie Strażnicy Miejscy!!! Z bezkarności!!!

stefek

Anuluj