UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przykre jest to co się wydarzyło. Jeszcze bardziej przykre, iż nikt oprócz sprawcy zdarzenia nie wysiadł aby pomóc poszkodowanej do przyjazdu służb ratowniczych. Wszyscy którzy tam byli, a było sporo pojazdów i kierowców wraz z osobami towarzyszącymi popełnili przestępstwo, nie udzielając pomocy poszkodowanym. Smutno....