Wybrany wątek opinii

60+ przymusowe badania lekarskie, psycho-testy, okulista, Emeryci opanujcie się, nie jesteście bogami, bo wam się wydaje, doświadczenie wieloletnie i na chodzie jeszcze. Wystarczy spojrzeć na statystki, spowodowanych kolizji i wypadków.
wroc (2025.07.02)
@wroc - Badania lekarskie jak najbardziej, ale "psychotesty", a właściwie badania psychiatryczne przy ubieganiu się o prawo jazdy po raz pierwszy zwłaszcza dla młodych do 30 roku życia, to oni powodują najwięcej wypadków również tych o najbardziej tragicznych skutkach, takie są statystyki, sprawdź sobie.
(2025.07.02)
Sprawdziłem i kłamiesz - 18-24 lat Wypadki: 2898 Zgony: 275,25-39 lat Wypadki: 5570 Zgony: 517; 40-59 lat Wypadki: 5643 Zgony 487; 60+ lat Wypadki: 3571 Zgony: 312
Tralala (2025.07.02)
Powrót do komentarzy