Wybrany wątek opinii
Miasto emerytów i rencistów! Typowy dzień mieszkańca Elblaga: szpital, rynek, Dębica, RODos
Do moderacji
Odpowiedz
14
44
A co mają zrobić ludzie po 60-tce? Wyparować? Czym może wolałbyś, żeby wypadek spowodował ktoś młodszy ?
Do moderacji
Odpowiedz
14
2
Zamiast do pracy od rana z telefonem, ciepło jeden dzien a rozum dymi.
Do moderacji
Odpowiedz
0
1