Wybrany wątek opinii

Miasto emerytów i rencistów! Typowy dzień mieszkańca Elblaga: szpital, rynek, Dębica, RODos
(2025.07.02)
A co mają zrobić ludzie po 60-tce? Wyparować? Czym może wolałbyś, żeby wypadek spowodował ktoś młodszy ?
(2025.07.02)
Zamiast do pracy od rana z telefonem, ciepło jeden dzien a rozum dymi.
mirek j.. (2025.07.02)
Powrót do komentarzy