A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Tramw - Nie o tyle niskie ceny. Nie są płatnikiem VAT-u w Polsce. Dolicz do tych 95 baniek VAT i zobaczysz że aż tak wiele taniej nie było. Ale fakt, że zależało im na wbiciu do Polski (bo dotąd byli skutecznie eliminowani z przetargów) i fakt że na dłuższą metę na tym stracimy (nie Elbląg, lecz cały kraj; tym bardziej że sami jednocześnie blokują swój rynek przed unijną konkurencją i choćby za to powinni mieć bana na nasze przetargi)
po co? jak rozkłądy jazdy są dla emerytów. do pracy nie ma jak dojechać i wrócić okolice gronowa górnego, nowakowo, kazimierzowo, gdzie pełno firm nie ma jak skorzystać. to w sumie elblag, dzielnice elblaga albo kawałeczek za miastem, a komunnikacji brak. w mieście to ja sobie rowerem i pieszo przejdę a do pracy nie ma jak dojechać. godziny jazdy nie są takie same jak na www zkm a te co przystankach sa inne, błedne dane, wprowadzajace ludzi w błąd, ale nowosci
Gdzie jest trakcja w Armii Krajowej ??? Zostawione miejsce pod tramwaj i rosną tam kwiatki..
Remonty i konserwacja torowisk to norma, . a tu urasta to do rangi jakiegoś sukcesu... Dziwne miasto. Sukces taki jak łatanie dziur w drodze.
Zrobić w końcu porządne torowisko w Armii Krajowej !!!
Zlikwidować te trzęsące się graty jeżdżące po Królewieckiej!
Remont dolnego odcinka Królewieckiej, bo to jeden wielki łomot. Tramwaje dudnią jak pociągi, a torowisko to betonowe płyty.... W sumie najlepiej zlikwidować ten odcinek starego torowiska i puścić tramwaj albo Teatralną albo 12 lutego i Armii Krajowej.
Remont torowiska, jest potrzebny prze całe Płk. Dabka a nie tylko skrzyżowanie. Tramwaje powodują taki łomot, że żyć się nie da.
Kupowanie od tureckiej firmy to skandal !
Ile droższa była Polską PESA ?? Czekam na informację. Za chwilę się okaże, że przy tej kwocie to drobiazg.
Tusk obiecał, że KO będzie wspierać polskie firmy.. ale cóż szkodzi obiecać ? !?
Jak patrzę na te inwestycje miejskie i to marnowanie często pieniędzy na głupoty, to śmiech pusty mnie ogarnia gdy czytam, że kupujecie w Turcji bo jest taniej..
Żałosne....
A może te pieniądze przeznaczyć na remonty pięknych kamienic elbląskich, przeznaczonych do rozbiórki?
@GdNP - 70km na akumulatorze? No to wydaje się dobry wynik, ale to jest dystans w jedną stronę, a tramwaj przecież musi jeszcze wrócić, więc na jednym ładowaniu powinien przejechać 140km
Polska! A nie "polska". Kmiocie!