Wybrany wątek opinii
Do Ernest, firma turecka nie jest w uni, nie ma tych chorych ustaw, co powoduje niższe ceny...
Do moderacji
Odpowiedz
16
4
@Tramw - Nie o tyle niskie ceny. Nie są płatnikiem VAT-u w Polsce. Dolicz do tych 95 baniek VAT i zobaczysz że aż tak wiele taniej nie było. Ale fakt, że zależało im na wbiciu do Polski (bo dotąd byli skutecznie eliminowani z przetargów) i fakt że na dłuższą metę na tym stracimy (nie Elbląg, lecz cały kraj; tym bardziej że sami jednocześnie blokują swój rynek przed unijną konkurencją i choćby za to powinni mieć bana na nasze przetargi)
Do moderacji
Odpowiedz
2
3