UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A może te pieniądze przeznaczyć na remonty pięknych kamienic elbląskich, przeznaczonych do rozbiórki?

Ocalmy kamienicę na Ostrołę

Anuluj