UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A może te pieniądze przeznaczyć na remonty pięknych kamienic elbląskich, przeznaczonych do rozbiórki?
Ocalmy kamienicę na Ostrołę
A może te pieniądze przeznaczyć na remonty pięknych kamienic elbląskich, przeznaczonych do rozbiórki?
Ocalmy kamienicę na Ostrołę