UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Gdzie jest trakcja w Armii Krajowej ??? Zostawione miejsce pod tramwaj i rosną tam kwiatki.. Remonty i konserwacja torowisk to norma, . a tu urasta to do rangi jakiegoś sukcesu... Dziwne miasto. Sukces taki jak łatanie dziur w drodze. Zrobić w końcu porządne torowisko w Armii Krajowej !!! Zlikwidować te trzęsące się graty jeżdżące po Królewieckiej!
Superior