UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kupowanie od tureckiej firmy to skandal ! Ile droższa była Polską PESA ?? Czekam na informację. Za chwilę się okaże, że przy tej kwocie to drobiazg. Tusk obiecał, że KO będzie wspierać polskie firmy.. ale cóż szkodzi obiecać ? !? Jak patrzę na te inwestycje miejskie i to marnowanie często pieniędzy na głupoty, to śmiech pusty mnie ogarnia gdy czytam, że kupujecie w Turcji bo jest taniej.. Żałosne....

Żałość

Anuluj