UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Remont torowiska, jest potrzebny prze całe Płk. Dabka a nie tylko skrzyżowanie. Tramwaje powodują taki łomot, że żyć się nie da.

Patryk .

Anuluj