Wybrany wątek opinii

Tylko szkoda, że ta kasa pójdzie do Turcji, zamiast zostać w polskiej firmie
(2025.06.10)
lecz się..... widocznie polska nie była zainteresowana
(2025.06.10)
A w zamian uczciwi podatnicy zapłacą mniej za nowe tramwaje. Kupuj Izery, ..... ale co ja bredzę, kupuj choć bilety na przejazd.
(2025.06.10)
NIe stac Elblaga na Pese.
(2025.06.10)
Polska! A nie "polska". Kmiocie!
(2025.06.15)
Powrót do komentarzy