Wybrany wątek opinii
Tylko szkoda, że ta kasa pójdzie do Turcji, zamiast zostać w polskiej firmie
Do moderacji
Odpowiedz
38
35
lecz się..... widocznie polska nie była zainteresowana
Do moderacji
Odpowiedz
31
21
A w zamian uczciwi podatnicy zapłacą mniej za nowe tramwaje. Kupuj Izery, ..... ale co ja bredzę, kupuj choć bilety na przejazd.
Do moderacji
Odpowiedz
17
7
NIe stac Elblaga na Pese.
Do moderacji
Odpowiedz
18
6
Polska! A nie "polska". Kmiocie!
Do moderacji
Odpowiedz
1
1