UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
po co? jak rozkłądy jazdy są dla emerytów. do pracy nie ma jak dojechać i wrócić okolice gronowa górnego, nowakowo, kazimierzowo, gdzie pełno firm nie ma jak skorzystać. to w sumie elblag, dzielnice elblaga albo kawałeczek za miastem, a komunnikacji brak. w mieście to ja sobie rowerem i pieszo przejdę a do pracy nie ma jak dojechać. godziny jazdy nie są takie same jak na www zkm a te co przystankach sa inne, błedne dane, wprowadzajace ludzi w błąd, ale nowosci