A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Samorząd jest za cienki na takie projekty. Tym już się zajmuje prywatny inwestor (znany osobiście).
Do Ernest, firma turecka nie jest w uni, nie ma tych chorych ustaw, co powoduje niższe ceny...
@zenekspodsklepu - Tyle, iż potrzeba było wykombinować tramwaje z wagonami żeby takie miliony wykręcić.
Unia raczej nic nie dofinansowalaby, ani wyświetlacze rozkładu jazdy, E-ink - tańsze w eksploatacji i więcej zwrotne, bo wymagają zasilanie tylko przy zmianie tresci. Ani stacjonarne automaty biletowe na wiosła napędzane
@:)) - "biletowe" z elektronicznym kodem skanowanym np. aparatem telefonicznym
@ernest - Odpowiadam: Koszty produkcji zdecydowanie niższe w Turcji, niż w Polskie Pesie, więc można żonglować ceną.
O 10 lat za późno ta kasa. Komunikacja miejsca przez ostatnie lata została zrujnowana, m. in. przez b. prezydenta Wrocławskiego, dyr. ZKM Bartnika i wcześniejszego. Częstotliwości kursowania i liczba wozokilometrów zostały drastycznie zmniejszone. Tabor tramwajowy wiadomo nam wygląda, nie mówiąc o torach, Grunwaldzka czy Królewiecka są tego najlepszym przykładem.
Przydałoby się naprawić tory na odcinku ulicy Pocztowej. Straszny łomot robią tramwaje bez względu na to, czy jedzie stary, czy nowy skład.
@ernest - To się zastanów czy w Turcji jest tak duża opłata za ZUS i czy producent tramwajów ma 7 immamów na etacie.
@GdNP - Jakim 2011? Zobacz kiedy dostarczyli wagony do Timisoary i do Jassów. Notabene akurat w Jassach Pesy gładziutko wprowadzono do ruchu, a z Bożenkami szło jak krew z nosa.