UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gdzie jest trakcja w Armii Krajowej ??? Zostawione miejsce pod tramwaj i rosną tam kwiatki.. Remonty i konserwacja torowisk to norma, . a tu urasta to do rangi jakiegoś sukcesu... Dziwne miasto. Sukces taki jak łatanie dziur w drodze. Zrobić w końcu porządne torowisko w Armii Krajowej !!! Zlikwidować te trzęsące się graty jeżdżące po Królewieckiej!
Superior