UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

po co? jak rozkłądy jazdy są dla emerytów. do pracy nie ma jak dojechać i wrócić okolice gronowa górnego, nowakowo, kazimierzowo, gdzie pełno firm nie ma jak skorzystać. to w sumie elblag, dzielnice elblaga albo kawałeczek za miastem, a komunnikacji brak. w mieście to ja sobie rowerem i pieszo przejdę a do pracy nie ma jak dojechać. godziny jazdy nie są takie same jak na www zkm a te co przystankach sa inne, błedne dane, wprowadzajace ludzi w błąd, ale nowosci


Anuluj