UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@ernest - To się zastanów czy w Turcji jest tak duża opłata za ZUS i czy producent tramwajów ma 7 immamów na etacie.
Ksiądz Kaszanka
@ernest - To się zastanów czy w Turcji jest tak duża opłata za ZUS i czy producent tramwajów ma 7 immamów na etacie.
Ksiądz Kaszanka