UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
O 10 lat za późno ta kasa. Komunikacja miejsca przez ostatnie lata została zrujnowana, m. in. przez b. prezydenta Wrocławskiego, dyr. ZKM Bartnika i wcześniejszego. Częstotliwości kursowania i liczba wozokilometrów zostały drastycznie zmniejszone. Tabor tramwajowy wiadomo nam wygląda, nie mówiąc o torach, Grunwaldzka czy Królewiecka są tego najlepszym przykładem.