UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@GdNP - Jakim 2011? Zobacz kiedy dostarczyli wagony do Timisoary i do Jassów. Notabene akurat w Jassach Pesy gładziutko wprowadzono do ruchu, a z Bożenkami szło jak krew z nosa.

Eurotram

Anuluj