UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@GdNP - Jakim 2011? Zobacz kiedy dostarczyli wagony do Timisoary i do Jassów. Notabene akurat w Jassach Pesy gładziutko wprowadzono do ruchu, a z Bożenkami szło jak krew z nosa.
Eurotram
@GdNP - Jakim 2011? Zobacz kiedy dostarczyli wagony do Timisoary i do Jassów. Notabene akurat w Jassach Pesy gładziutko wprowadzono do ruchu, a z Bożenkami szło jak krew z nosa.
Eurotram