UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@ernest - Odpowiadam: Koszty produkcji zdecydowanie niższe w Turcji, niż w Polskie Pesie, więc można żonglować ceną.

Ploterek

Anuluj