UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@ernest - Odpowiadam: Koszty produkcji zdecydowanie niższe w Turcji, niż w Polskie Pesie, więc można żonglować ceną.
Ploterek
@ernest - Odpowiadam: Koszty produkcji zdecydowanie niższe w Turcji, niż w Polskie Pesie, więc można żonglować ceną.
Ploterek