UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@zenekspodsklepu - Tyle, iż potrzeba było wykombinować tramwaje z wagonami żeby takie miliony wykręcić. Unia raczej nic nie dofinansowalaby, ani wyświetlacze rozkładu jazdy, E-ink - tańsze w eksploatacji i więcej zwrotne, bo wymagają zasilanie tylko przy zmianie tresci. Ani stacjonarne automaty biletowe na wiosła napędzane
:))