Wybrany wątek opinii
A czy samorząd zrobił coś dla reaktywacji kolei nadzalewowej Elbląg -Braniewo?
Do moderacji
Odpowiedz
12
15
Samorząd jest za cienki na takie projekty. Tym już się zajmuje prywatny inwestor (znany osobiście).
Do moderacji
Odpowiedz
6
12