Wybrany wątek opinii

A czy samorząd zrobił coś dla reaktywacji kolei nadzalewowej Elbląg -Braniewo?
(2025.06.10)
Samorząd jest za cienki na takie projekty. Tym już się zajmuje prywatny inwestor (znany osobiście).
ernest (2025.06.10)
Powrót do komentarzy