Wybrany wątek opinii

No w końcu jakaś gruba kasa dla Elbląga. Fajnie!
zenekspodsklepu (2025.06.10)
@zenekspodsklepu - Tyle, iż potrzeba było wykombinować tramwaje z wagonami żeby takie miliony wykręcić. Unia raczej nic nie dofinansowalaby, ani wyświetlacze rozkładu jazdy, E-ink - tańsze w eksploatacji i więcej zwrotne, bo wymagają zasilanie tylko przy zmianie tresci. Ani stacjonarne automaty biletowe na wiosła napędzane
:)) (2025.06.10)
@:)) - "biletowe" z elektronicznym kodem skanowanym np. aparatem telefonicznym
:)) (2025.06.10)
Powrót do komentarzy