Wybrany wątek opinii
No w końcu jakaś gruba kasa dla Elbląga. Fajnie!
Do moderacji
Odpowiedz
22
4
@zenekspodsklepu - Tyle, iż potrzeba było wykombinować tramwaje z wagonami żeby takie miliony wykręcić.
Unia raczej nic nie dofinansowalaby, ani wyświetlacze rozkładu jazdy, E-ink - tańsze w eksploatacji i więcej zwrotne, bo wymagają zasilanie tylko przy zmianie tresci. Ani stacjonarne automaty biletowe na wiosła napędzane
Do moderacji
Odpowiedz
1
8
@:)) - "biletowe" z elektronicznym kodem skanowanym np. aparatem telefonicznym
Do moderacji
Odpowiedz
0
2