UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przydałoby się naprawić tory na odcinku ulicy Pocztowej. Straszny łomot robią tramwaje bez względu na to, czy jedzie stary, czy nowy skład.

unimac

Anuluj