UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przydałoby się naprawić tory na odcinku ulicy Pocztowej. Straszny łomot robią tramwaje bez względu na to, czy jedzie stary, czy nowy skład.
unimac
Przydałoby się naprawić tory na odcinku ulicy Pocztowej. Straszny łomot robią tramwaje bez względu na to, czy jedzie stary, czy nowy skład.
unimac