UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Odklejonym" to trzeba być aby postrzegać komunikację miejską tylko w kategoriach dojazdu z miejsca A do miejsca B z perspektywy mieszkańca. Miasto to nie tylko miejsce, gdzie przebywają mieszkańcy. To również miejsce, które odwiedzają turyści, studenci, osoby z mniejszych miejscowości, które tylko w Elblągu mogą załatwić swoje sprawy. Taka objazdowa trasa to też dobra okazja, żeby poznać miasto jeżeli ktoś jest osobą przyjezdną np. przyjechała na studia, na oddelegowanie czy po prostu z wizytą. Przy okazji - nie zaszkodzi w komentarzach być bardziej kulturalny, wyrozumiałym i wykazać się zrozumieniem co do intencji osoby z którą konwersujemy.

Englishman

Anuluj