UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

No sorry ale jak mamy dostosowywać autobusy do jakieś firmy meblowej po za miastem i wszystko kosztem pasażerów całego elbląga oraz przyjezdnych to może niech taki ekscelencja wójcik wprowadzi autobus pracowniczy dla swoich pracowników ! Nie stać go ?

vxv7