UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
No sorry ale jak mamy dostosowywać autobusy do jakieś firmy meblowej po za miastem i wszystko kosztem pasażerów całego elbląga oraz przyjezdnych to może niech taki ekscelencja wójcik wprowadzi autobus pracowniczy dla swoich pracowników ! Nie stać go ?
vxv7