UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Po co tyle autobusów ZKM, wystarczy jeden nr. np 11 i niech jeździ po całym mieście od klatki do klatki, darmowa wycieczka (dla emerytów) po całym Elblągu.

elblążanin48

Anuluj