UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Po co tyle autobusów ZKM, wystarczy jeden nr. np 11 i niech jeździ po całym mieście od klatki do klatki, darmowa wycieczka (dla emerytów) po całym Elblągu.
elblążanin48
Po co tyle autobusów ZKM, wystarczy jeden nr. np 11 i niech jeździ po całym mieście od klatki do klatki, darmowa wycieczka (dla emerytów) po całym Elblągu.
elblążanin48