UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
JESZCZE RAZ MOŻE DOTRZE ? Długo debatowali jak oszczędzać ale kosztem pasażera ! Fakt taki grafik może tylko wymyśleć i wprowadzić ktoś kto nie jeździ autobusami. Konsultacje od obiecanych zmian Nissana trwały długo, jestem wzruszony do łez z tej pracy :-)
vxv7