UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

JESZCZE RAZ MOŻE DOTRZE ? Długo debatowali jak oszczędzać ale kosztem pasażera ! Fakt taki grafik może tylko wymyśleć i wprowadzić ktoś kto nie jeździ autobusami. Konsultacje od obiecanych zmian Nissana trwały długo, jestem wzruszony do łez z tej pracy :⁠-⁠)

vxv7

Anuluj