62
03.06.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Panie Wlodku Pan już zluzuje tą cenzurę i puści mój komentarz. Już i tak wybory przebimbane.
Jawamwojtaniewybierałem (2025.06.03)

info

3  
  1
@piłsudczyk - Powinny być 2 komentarze i 3 przeciwne zdania. Bo taki nasz naród
Szejk Ali (2025.06.03)
ta linia to nieporozumienie. Syn zamiast linia 22 jechać 13 minut do szkoły będzie jeździł naokoło dobre 30 minut przez dworzec. Na nic zdały się tłumaczenia. Ułatwiło tylko nie wiem komu. Mama dziś z orzeszkowej na Dębice jechała też bardzo długo naokoło oczywiście. Linia 22 dojeżdżały dzieci z osiedla za Politechniką, łęczyckiej itd. Teraz ani godz nie pasują a trasa też bardzo wydłużona.
Nieporozumienie (2025.06.03)

info

19  
  2
Taka "wycieczka" z Zawady na Dębicę? Tam tak często się nie jeździ więc nawet 20 zł wydać na taksówkę warto. Bedzie szybciej i krótszy przejazd. Wiem, że się wszystkim nie dogodzi, ale jakoś komunikacja w Elblągu nie ma szczęścia do "ustawiaczy" rozkładów. Ja nie pracuję bo jestem emerytką, nie pamietam kiedy jechałam autobusem czy tramwajem, ale tym co muszą korzystać współczuję.
Ewa.M. (2025.06.03)

info

12  
  1
Autobus 22 z Modrzewiny na Dębice mógł zostać, zamiast linii C można było autobus 23 wydłużyć
(2025.06.03)

info

15  
  1
I co taka przerwa będzie między 21,a 24? To można było albo autobus 24 zmienić na 22 ■ albo zamiast linii 10 zrobić 22 / zamiast linii C to linię 23
(2025.06.03)

info

9  
  0
Okropne chyba bardziej nie da się opisać kto tam rządzi jazda jak pociągiem do malborka to chore
(2025.06.03)

info

16  
  1
Na tak długiej trasie autobus powinien jechać co 15 minut, a nie tylko 2 na godzinę. Zanim przejedzie pół trasy to będzie zapchany, zwłaszcza w roku szkolnym. I po co przez ten dworzec?? Grunwaldzka i Bema zawsze zakorkowane.
(2025.06.03)

info

17  
  1
Super atrakcje turystyczne autobus turystyczny "11" i to wszystko lasy minute za jedyne 4 zł nie więcej.
Elbląg turystyczny (2025.06.03)

info

8  
  0
@Jawamwójtaniewybierałem - Trzeba było brać Bolta xddd
Golfiarz (2025.06.03)