UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Stagniewo jest skazane na 11.Niby dużo godzin do wyboru, ale tylko na cmentarz. Godziny nie są ustawione pod dzieci dojeżdzające i wracające ze szkoły. Wszystkie kursy powinny dojeżdzać do Stagniewa. To są tylko 3 przystanki, a autobus i tak stoi na cmentarzu. Mieszkańcy Stagniewa proszą o zwiększenie godzin kursów !!!!!