UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Stagniewo jest skazane na 11.Niby dużo godzin do wyboru, ale tylko na cmentarz. Godziny nie są ustawione pod dzieci dojeżdzające i wracające ze szkoły. Wszystkie kursy powinny dojeżdzać do Stagniewa. To są tylko 3 przystanki, a autobus i tak stoi na cmentarzu. Mieszkańcy Stagniewa proszą o zwiększenie godzin kursów !!!!!


Anuluj