UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No sorry ale jak mamy dostosowywać autobusy do jakieś firmy meblowej po za miastem i wszystko kosztem pasażerów całego elbląga oraz przyjezdnych to może niech taki ekscelencja wójcik wprowadzi autobus pracowniczy dla swoich pracowników ! Nie stać go ?

vxv7

Anuluj