UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
"Odklejonym" to trzeba być aby postrzegać komunikację miejską tylko w kategoriach dojazdu z miejsca A do miejsca B z perspektywy mieszkańca. Miasto to nie tylko miejsce, gdzie przebywają mieszkańcy. To również miejsce, które odwiedzają turyści, studenci, osoby z mniejszych miejscowości, które tylko w Elblągu mogą załatwić swoje sprawy. Taka objazdowa trasa to też dobra okazja, żeby poznać miasto jeżeli ktoś jest osobą przyjezdną np. przyjechała na studia, na oddelegowanie czy po prostu z wizytą. Przy okazji - nie zaszkodzi w komentarzach być bardziej kulturalny, wyrozumiałym i wykazać się zrozumieniem co do intencji osoby z którą konwersujemy.
Englishman