UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Stagniewo jest skazane na 11.Niby dużo godzin do wyboru, ale tylko na cmentarz. Godziny nie są ustawione pod dzieci dojeżdzające i wracające ze szkoły. Wszystkie kursy powinny dojeżdzać do Stagniewa. To są tylko 3 przystanki, a autobus i tak stoi na cmentarzu. Mieszkańcy Stagniewa proszą o zwiększenie godzin kursów !!!!!