A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A dlaczego piszesz ze nowy zarzad popelnil tylko jeden błąd. A ja widze drugi błąd wobec ktorego przeszli udajac ze go nie widzą. To koordynator ktory ma WIELKI wklad w upadek klubu. Jego chore ambicje wspinanie sie po trupach do bycia w koncu trenerem I druzyny w II lidze (de facto III) to tego nikt nie widzi z obecnego zarzadu? Zadeje po raz kolejny pytanie? Co ten czlowiek tam jeszcze robi w tej Akademii? Nie ruszycie z miejsca jesli nie pozbedziecie sie tego czlowieka. A w III lidze lekko nie bedzie. Odwracamy wszyscy glowy pa trzymy na Gumakowo i co widzimy? A no widzimy 29 kolejke i Stomil ze zdobycz 32 pkt w strefie spadkowej. Tez tak chcecie nowy Zarzadzie? To zostawcie koordynatora to tak bedzie
Clj u 17... Stal Rzeszów 6 : 1 Olimpia Elbląg
Klub jest miejski, więc Panie prezydencie Missan Michale, pora zadbać o klub - gdyż to klub jako produkt (brandname) jest wizytówką miasta - czy tego chcemy czy nie, nie piszę tu tylko o finansach, wiele można osiągnąć z minimalnym wkładem, jeśli nie ma pieniędzy stwórz Pan jako de facto właściciel klubu atmosferę, oczy wiście jeśli to przyniesie efekty, klub zacznie na siebie zarabiać - albo chociaż wychodzić na 0,wtedy wkład finansowy jest nie unikniony - ale jako inwestycja. Sponsorzy ?? są jak klienci w prywatnej firmie, trzeba działać tak by pieniądze chcieli - a nie musieli - wydawać.
Sytuacja jest bardziej skomplikowana. Jak można rządzić Klubem jak nie ma środków. Wszystkie lata były trudne ale rok 2024 pod względem sponsorów i ich wycofywania się był tragiczny i obojętnie czy to Klecha czy Orzech sytuacja była tragiczna, a gadanie w taki sposób ko tylko dalsze degradacja Klubu. Przypominam kibicom, że przez co najmniej 3-4 lata wkładali szpilki w funkcjonowanie Klubu, bo myśleli, że jak go przejmą to będzie sielanka. Mino trudnych lat Olimpii była od wielu lat w 2 lidze. A dzisiejszy spadek to wspólny efekt działania zarządu, ale też kibiców. Warto stanąć też w prawdzie.
Mks Mazur Ełk 3 : 2 Olimpia Elbląg 2
Jak Klecha była to przynajmniej młodzież grała w II lidze i wygrywano PJS, II zespól był w czubie IV ligi, a dziś? II liga spadek, IV liga spadek, Okręgówka spadek, CLJ spadek. To widać organizację no i efekty pracy trenerów i koordynatora. Podsumowując organizacja - katastrofa; wyniki sportowe - katastrofa. Wcześniej przynajmniej ktoś to ogarniał, ale teraz ciężko przyznać się do błędu.
A co teraz że stadionem i podgrzewaną murawa; ).... swoją drogą stało się to a co zanosiło się od dawna.
"Kaplan to przynajmiej modlil sie za klub i wystarczalo" - bardziej za siebie
Kibice w zarządzie masakra.... To już złego słowa nie można z trybun skierować na prezesa i zarząd.. haa
Słyszeli Państwo ten huk? To Olimpia wchodzi do 3 ligi przez luk.
Rozgonić to tałatajstwo. Raz że długi dwa zero ambicji
Trzy zero pomysłów.