UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Sytuacja jest bardziej skomplikowana. Jak można rządzić Klubem jak nie ma środków. Wszystkie lata były trudne ale rok 2024 pod względem sponsorów i ich wycofywania się był tragiczny i obojętnie czy to Klecha czy Orzech sytuacja była tragiczna, a gadanie w taki sposób ko tylko dalsze degradacja Klubu. Przypominam kibicom, że przez co najmniej 3-4 lata wkładali szpilki w funkcjonowanie Klubu, bo myśleli, że jak go przejmą to będzie sielanka. Mino trudnych lat Olimpii była od wielu lat w 2 lidze. A dzisiejszy spadek to wspólny efekt działania zarządu, ale też kibiców. Warto stanąć też w prawdzie.