64
10.05.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@wichura - Piłka nożna, którą fascynuje się 200 karków o urodzie posła Mateckiego, to rzecz mało istotna. Popatrz na produkcję i eksport yachtów, i motorowych i żaglowych.
Ksiądz Kaszanka (2025.05.10)
Kolejny sukces prezydjenta nissana dającego grosze na sport mimo największego budżetu w historii miasta
(2025.05.10)

info

6  
  11
Brawo olimpia, uratowaliście budżet miasta. Jednak kibiców ostrzegam, to jest IV liga, nie 3.Czy tutaj można jeszcze spaść? Bo na awans to ja nie liczę. Jeżeli chodzi o piłkarzy, to grywałem, ja stary dziad, z wieloma z nich na hali. Szału nie było, ale papieroch po meczu i owszem.
Taki sobie znawca (2025.05.10)

info

7  
  1
@Haju - Jest. Ale za słaby jesteś żeby to ogarnąć.
Bno (2025.05.11)
Kwidzyn
Haju (2025.05.11)
Skorą są tacy fachowcy jak wy, dlaczego nie uratowaliście Olimpii? Potraficie tylko bajdurzyć, nie macie nic do powiedzenia, a udajcie mądrych.
(2025.05.11)
Bum! Usmiechajmy sie.
(2025.05.11)
i Bum!
(2025.05.11)
@zElbląga - Dobrze by było go wyspowiadać, - gdzie sie podziały niemałe przecież pieniądze I dlaczego nie płacono zawadnikom na czas? - pan I władca wypłacał uznaniowo?. - komu uznał, że warto... warto to teraz, bo czas najwyższy to sprawdzić, kto miał lepkie rączki I kto zasłużył na złote obrączki?
(2025.05.11)
Kaplan to przynajmiej modlil sie za klub i wystarczalo do utrzymania sie. a teraz to bum
(2025.05.11)