Wybrany wątek opinii
Mks Mazur Ełk 3 : 2 Olimpia Elbląg 2
Do moderacji
Odpowiedz
7
1
@Orły Pawła i karolka - Bramki Ełku to fart - samobój i 2 karne (1 nie powinno być). Szkoda, że Olimpia nie ma nigdy farta.
Do moderacji
Odpowiedz
0
1