Wybrany wątek opinii

Mks Mazur Ełk 3 : 2 Olimpia Elbląg 2
Orły Pawła i karolka (2025.05.11)
@Orły Pawła i karolka - Bramki Ełku to fart - samobój i 2 karne (1 nie powinno być). Szkoda, że Olimpia nie ma nigdy farta.
elblążaninek (2025.05.12)
Powrót do komentarzy