UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Klub jest miejski, więc Panie prezydencie Missan Michale, pora zadbać o klub - gdyż to klub jako produkt (brandname) jest wizytówką miasta - czy tego chcemy czy nie, nie piszę tu tylko o finansach, wiele można osiągnąć z minimalnym wkładem, jeśli nie ma pieniędzy stwórz Pan jako de facto właściciel klubu atmosferę, oczy wiście jeśli to przyniesie efekty, klub zacznie na siebie zarabiać - albo chociaż wychodzić na 0,wtedy wkład finansowy jest nie unikniony - ale jako inwestycja. Sponsorzy ?? są jak klienci w prywatnej firmie, trzeba działać tak by pieniądze chcieli - a nie musieli - wydawać.

okoniowaty

Anuluj