64
10.05.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ogórki i to kiszone.
(2025.05.11)

info

3  
  0
Bzdury piszesz! Błędem to było to, że grali Ci, co musieli grać i taki jest właśnie tego efekt - Spadek!
kibicek (2025.05.12)
@Orły Pawła i karolka - Bramki Ełku to fart - samobój i 2 karne (1 nie powinno być). Szkoda, że Olimpia nie ma nigdy farta.
elblążaninek (2025.05.12)
Co tu się dzieje do licha. W II i IV lidze bramki strzelają obrońcy... świetne drużyny!
kibicek (2025.05.12)

info

2  
  0