A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ogórki i to kiszone.
Bzdury piszesz! Błędem to było to, że grali Ci, co musieli grać i taki jest właśnie tego efekt - Spadek!
@Orły Pawła i karolka - Bramki Ełku to fart - samobój i 2 karne (1 nie powinno być). Szkoda, że Olimpia nie ma nigdy farta.
Co tu się dzieje do licha. W II i IV lidze bramki strzelają obrońcy... świetne drużyny!