UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak Klecha była to przynajmniej młodzież grała w II lidze i wygrywano PJS, II zespól był w czubie IV ligi, a dziś? II liga spadek, IV liga spadek, Okręgówka spadek, CLJ spadek. To widać organizację no i efekty pracy trenerów i koordynatora. Podsumowując organizacja - katastrofa; wyniki sportowe - katastrofa. Wcześniej przynajmniej ktoś to ogarniał, ale teraz ciężko przyznać się do błędu.