UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Sytuacja jest bardziej skomplikowana. Jak można rządzić Klubem jak nie ma środków. Wszystkie lata były trudne ale rok 2024 pod względem sponsorów i ich wycofywania się był tragiczny i obojętnie czy to Klecha czy Orzech sytuacja była tragiczna, a gadanie w taki sposób ko tylko dalsze degradacja Klubu. Przypominam kibicom, że przez co najmniej 3-4 lata wkładali szpilki w funkcjonowanie Klubu, bo myśleli, że jak go przejmą to będzie sielanka. Mino trudnych lat Olimpii była od wielu lat w 2 lidze. A dzisiejszy spadek to wspólny efekt działania zarządu, ale też kibiców. Warto stanąć też w prawdzie.