UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kibice w zarządzie masakra.... To już złego słowa nie można z trybun skierować na prezesa i zarząd.. haa
Ruku
Kibice w zarządzie masakra.... To już złego słowa nie można z trybun skierować na prezesa i zarząd.. haa
Ruku