UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A dlaczego piszesz ze nowy zarzad popelnil tylko jeden błąd. A ja widze drugi błąd wobec ktorego przeszli udajac ze go nie widzą. To koordynator ktory ma WIELKI wklad w upadek klubu. Jego chore ambicje wspinanie sie po trupach do bycia w koncu trenerem I druzyny w II lidze (de facto III) to tego nikt nie widzi z obecnego zarzadu? Zadeje po raz kolejny pytanie? Co ten czlowiek tam jeszcze robi w tej Akademii? Nie ruszycie z miejsca jesli nie pozbedziecie sie tego czlowieka. A w III lidze lekko nie bedzie. Odwracamy wszyscy glowy pa trzymy na Gumakowo i co widzimy? A no widzimy 29 kolejke i Stomil ze zdobycz 32 pkt w strefie spadkowej. Tez tak chcecie nowy Zarzadzie? To zostawcie koordynatora to tak bedzie

Kolejarz Siupka

Anuluj