UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Słyszeli Państwo ten huk? To Olimpia wchodzi do 3 ligi przez luk. Rozgonić to tałatajstwo. Raz że długi dwa zero ambicji Trzy zero pomysłów.


Anuluj