UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Słyszeli Państwo ten huk? To Olimpia wchodzi do 3 ligi przez luk. Rozgonić to tałatajstwo. Raz że długi dwa zero ambicji Trzy zero pomysłów.
Słyszeli Państwo ten huk? To Olimpia wchodzi do 3 ligi przez luk. Rozgonić to tałatajstwo. Raz że długi dwa zero ambicji Trzy zero pomysłów.