A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ukłony dla miejskich władz! Dzięki ich nieustępliwej pracy, odwadze i cyfrowej przenikliwości, mieszkańcy Elbląga w końcu mogą zasmakować cyfrowej rozkoszy, jaką jest planowanie podróży bez zbędnego stresu. Koniec z zagubieniem, koniec z pytaniem „czy ten tramwaj jedzie w moją stronę?” - od dziś każdy elblążanin może poczuć się jak obywatel świata.
na co komu ta aplikacja jak nie ma czym dojechać? Ile mam czekać> ? 10 20 czy 30 minut aby z zawady dojechać na starówkę? to już na pieszo szybciej, aplikacja zbyteczna, zamydlenie oczu od prawdziwych problemów. Nic się nie zmieniło, UM nic nie zrobił, ZKM nadal w tyle, TELEKOMUNIKACJA MIEJSKA 13 kloaki na poziomie wafla prynce pollo!
Oszukali mieszkańców Elbląga z tą komunikacją miejską. Nie dość, że się nic nie zmieniło to jeszcze autobusy 22 i 23 zostały zlikwidowane. Do Rubna i Nowakowa można było wydłużyć 13 albo 17,autobus mógłby w końcu wrócić na Próchnik, zamiast linii C to można było wydłużyć autobus 23
Od wielu lat działa Mobile MPK i to bardzo dobrze, wystarczyło o niej więcej informować.
Najważniejsze, że w komentarzach pod artykułem dobrze przeprowadzona akcja poparcia i powszechnego zachwytu, a komunikacja ? Oj tam towarzysze, nie róbcie zagadnienia.
Najważniejszy polski węgier. Poziom polskiego węgra to wysoki poziom, byle pomachać biało-czerwoną a potem ją wyrzucić.
Twój poziom to pisanie Węgier z małej litery ? I czy to nie wstyd aby sympatyk światłego europejczyka tak opisywał jego rywala ?
Co oni tam w tej waszej telewizji Wam podpowiadają, ojoj
ty purysto językowy weż sobie na wstrzymanie to tylko głupi internet kto by się przejmował jakimiś literówkami które robi system? buahha znawca i idealista jezykowy możę jeszcze mam korektę i skład jezykowey zrobić w biurze? buhaha
W biurze pracy ? Pewnie sie nie zgodza
@wiem - Układ kolesi musi zachęcić frajerów, aby tutaj pozostawali i się osiedlali inaczej już nie będą mogli okradać ludzi z ich ciężkiej pracy, albo sami będą nikim, bo są "kimś" tylko dzięki lokalnym układom! Jak pelikany ludzie łykają pozorną zmianę, która de facto nie odwróci upadku tego miasta.