UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@wiem - Układ kolesi musi zachęcić frajerów, aby tutaj pozostawali i się osiedlali inaczej już nie będą mogli okradać ludzi z ich ciężkiej pracy, albo sami będą nikim, bo są "kimś" tylko dzięki lokalnym układom! Jak pelikany ludzie łykają pozorną zmianę, która de facto nie odwróci upadku tego miasta.

Myśli