UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
na co komu ta aplikacja jak nie ma czym dojechać? Ile mam czekać> ? 10 20 czy 30 minut aby z zawady dojechać na starówkę? to już na pieszo szybciej, aplikacja zbyteczna, zamydlenie oczu od prawdziwych problemów. Nic się nie zmieniło, UM nic nie zrobił, ZKM nadal w tyle, TELEKOMUNIKACJA MIEJSKA 13 kloaki na poziomie wafla prynce pollo!