UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
na co komu ta aplikacja jak nie ma czym dojechać? Ile mam czekać> ? 10 20 czy 30 minut aby z zawady dojechać na starówkę? to już na pieszo szybciej, aplikacja zbyteczna, zamydlenie oczu od prawdziwych problemów. Nic się nie zmieniło, UM nic nie zrobił, ZKM nadal w tyle, TELEKOMUNIKACJA MIEJSKA 13 kloaki na poziomie wafla prynce pollo!