Wybrany wątek opinii

No i proszę, po zmianie władzy - i to po roku sprawowania urzędu prezydenta przez pana Michała Missana - w UM zaczęło się dziać w naszym Elblągu jak przystało na XXI wiek.
wiem (2025.05.05)
@wiem - Układ kolesi musi zachęcić frajerów, aby tutaj pozostawali i się osiedlali inaczej już nie będą mogli okradać ludzi z ich ciężkiej pracy, albo sami będą nikim, bo są "kimś" tylko dzięki lokalnym układom! Jak pelikany ludzie łykają pozorną zmianę, która de facto nie odwróci upadku tego miasta.
Myśli (2025.05.06)
Powrót do komentarzy